طراحی وبسایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی چند زبانه با قالب اختصاصی همراه با سئوی فوق العاده

جهت درخواست طراحی سایت شرکتی یا با شماره های زیر تماس بگیرید یا فرم درخواست طراحی سایت را پر کرده و ارسال کنید.

۰۲۱۸۸۷۷۹۵۴۸۰۲۱۸۸۷۷۹۸۰۶

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی پایه تا اختصاصی

طراحی سایت شرکتی می تواند مسیر موفقیت شرکت هایی که پیش از این حضور مؤثری در بازار داشته اند را هموارتر کند. شرکت های تازه تأسیسی نیز که قصد دارند در بازار پررقابت فعلی به حیات خود ادامه دهند و سهمی از بازار را نصیب خود کنند، با طراحی سایت شرکتی گامهای مهمی برای تحقق اهداف خود بر می دارند. برای طراحی سایت با وردپرس کلیک کنید.

طراحی وبسایت شرکتی می تواند با بهره گیری از قالب های موجود در وردپرس انجام شود، و یا اینکه طراحی وبسایت شرکتی را از پایه به صورت اختصاصی انجام داد. اینکه کدام روش به منظور طراحی انتخاب شود، نیازمند در نظر داشتن برخی نکات است که به مالک شرکت بستگی دارد. برخی نکات مهم دیگر در این فرایند در زیر به طور اجمالی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

طراحی سایت شرکتی

مطالب مناسب جهت استفاده در سایت های شرکتی

صحبت از مطالب و محتویات سایت صحبتی کلیشه ای است.، اما فقط به دلیل درست بودن آن این نکته را باید متذکر شویم که مهم است که محتوایی که ارائه می دهید مرتبط، جذاب و قابل اشتراک باشد. محتوای یک سایت شرکتی باید راهنما، جست و جو و دسته بندی هایی ساده، کارآمد و البته جذاب داشته باشد تا هر زمان که بازدید کننده می خواهد از آن بازدید کند دچار مشکل نشود.

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

مطالعه اخیر انجام شده توسط گوگل نشان داد که ۷۲ درصد از کاربران تلفن همراه می گویند که برای آنها مهم است که وب سایت ها برای تلفن همراه مناسب باشند ، با این حال ۹۶ درصد از همان افراد سایتی بازدید کرده اند که روی دستگاه آنها به خوبی کار نمی کند. بنابراین به طراحی سایت شرکتی خود بر مبنای بازدید از طریق موبایل نیز فکر کنید. طراحی سایت شرکتی وردپرس نیز توانایی تطابق با شرایط بازدید از طریق گوشی های هوشمند را دارد.

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی
اطلاعات ضروری

اطلاعات ضروری

اگر در حال طراحی وبسایت شرکتی هستید که در حوزه های بزرگ فعالیت می کند، به عنوان مثال صادرات و واردات، ضروری است که اطلاعات مورد نیاز کاربران از جمله شماره تلفن، نقشه، و سایر اطلاعاتی که تصور می کنید به نحوی به بازدیدکنندگان کمک می کند به راحتی در سایت قابل دسترسی باشد. شاید باورش برای شما سخت باشد، اما تعداد تکان دهنده ای از وب سایت های تجاری یا فاقد اطلاعات مهم هستند یا یافتن آن دشوار است.

سادگی

شاید شما هم به کتاب های مرتبط به اصول و فنون بازاریابی آشنایی داشته باشید. در این صورت می دانید که بر اساس نظر متخصصان این حوزه در طول شبانه روز تنها سه ثانیه فرصت اثرگذاری بر مخاطب را دارید. یک تجربه بد و یک تصمیم، سریع انجام خواهد شد. آنها آن را دوست ندارند و دیگر از آن استفاده نخواهند کرد. بنابراین در هنگام طراحی سایت شرکتی حتماً باید کاربر نهایی را همیشه به خاطر داشته باشید. اگرچه ممکن است وب سایت های هیجان انگیز و خیره کننده همان چیزی باشند که مشتری فکر می کند می خواهد، اما سادگی احتمالاً در واقعیت باعث تأمین نیازهای آنها بشود.

به این فکر کنید که چه چیزی کاربر را به سمت جستجو در سایت ترغیب می کند و در نهایت خرید را انجام می دهد. این مورد همیشه شما را به سمت کاهش آشفتگی و ساده سازی در طراحی  یک سایت شرکتی سوق می دهد.

سادگی
امنیت

امنیت

در هنگام طراحی سایت شرکتی به بحث تراکنش مالی نیز توجه شود. اگر وب سایت از اطلاعات کارت اعتباری استفاده می کند، پرداخت ها را پردازش می کند یا حتی داده های مشتری را نگهداری می کند، امنیت باید اولویت مد نظر شما باشد. به طور کلی، برای محافظت از وب سایت خود در برابر هکرها، این نکات امنیتی را دنبال کنید.

شرکت ها با توجه به حساسیتی که در مورد آنها وجود دارند چه به سمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس پیش بروند و یا اینکه مسیر طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی را برگزینند، باید مسائل امنیتی را مورد توجه جدی قرار دهند.

پرداخت را آسان کنید

تجارت الکترونیکی به سرعت در حال تبدیل شدن به شکل استاندارد تجارت است و خرید آنلاین دیگر مانند گذشته نیست. سایت هایی مانند آمازون با روشهای رایگان تحویل / بازده و پرداخت “با یک کلیک”، تجارت الکترونیکی را وارد جریان اصلی کرده اند، اما کارآیی و حرفه ای بودن آنها به این معنی است که اکنون مشتریان انتظار دارند از استانداردهای بالا در همه سایتهای تجارت الکترونیک برخوردار باشند. این نکات در مورد طراحی وب سایت شرکتی به شما کمک می کند انتظارات را برآورده کنید.

پرداخت را آسان کنید

 تجزیه و تحلیل / سئو

طراحی سایت شرکتی پس از اتمام طراحی به نقطه پایانی نمی رسد و کار متوقف نمی شود. تجزیه و تحلیل در حال انجام برای یک کسب و کار بسیار مهم است، زیرا به شما اجازه می دهد ببینید برای دستیابی به اهداف تجاری چه کار می کنید. آیا تماس های عملی داده های مورد نیاز را فراهم می کند؟ آیا سئو کاربران مناسب را به سمت سایت سوق می دهد؟ در غیر این صورت، تجزیه و تحلیل ابزارهایی را برای تغییر این مورد و بهبود عملکرد وب سایت در اختیار شما قرار می دهد.

تعامل با کاربر

شرکت ها به طور معمول ارائه دهنده کالا و یا خدمات هستند. آنها باید راه تعامل با کاربر را در هنگام طراحی سایت شرکتی مد نظر قرار دهند. در واقع فراهم کردن بستر تعامل با کاربر باعث می شود، ضمن آگاهی از کاربران اصلی سایت، در صورت ارائه اطلاعات و یا اعلامیه هایی به آنها، این امکان از پیش طراحی شده باشد.

نکته پایانی

طراحی وبسایت شرکتی چه به صورت اختصاصی و چه با وردپرس می تواند گام مناسبی برای شرکت هایی باشدکه قصد ورود به فضای مجازی را دارند. با ارائه مشاوره از طراحان تخصصی سایت که طراحی وبسایت شرکتی را در سابقه خود دارند، شما با جنبه ها و زوایایی آشنا می شوید که احتمالا پیش از دریافت مشاوره به صورت جدی به آنها فکر نکرده اند و یا اهمیت آنها در نزد شما متناسب با جایگاه واقعی آنها نبوده است.

مقالات طراحی سایت