۵ ایده برای جذب فالوور اینستاگرام به کمک استوری

()

امروزه اینستاگرام پرچمدار شبکه های اجتماعی محبوب در دنیا می باشد. از زمانی که پیام رسان تلگرام در کشور ما فیلتر شد اینستاگرام به نسبت قبل در ایران محبوبیت بیشتری نیز پیدا کرد و تعداد مخاطبان و کاربرانش روز به روز افزایش یافت به همین دلیل اینستاگرام به بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی و در کل راه اندازی کسب و کار جدید تبدیل شد.
شکی نیست که موفقیت هر کسب و کار در اینستاگرام به تعداد فالوورها و فعالیت اکانت اینستاگرام آن بستگی دارد البته تنها تعداد فالوور مهم نمی باشد بلکه فالوورها باید واقعی و علاقه مند به کسب و کار شما باشند.اگر واقعا کسب و کارتان برای شما مهم است و قصد دارید در اینستاگرام به محبوبیت بالایی برسید باید با روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور اینستاگرام آشنا شوید و با به کارگیری آن به هدفتان برسید. به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم در مورد روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام از طریق استوری صحبت کنیم.

۱. نظر سنجی

همیشه پست ها به صورت استوری که در قالب نظر سنجی بارگذاری می شود تعامل بیشتری بین شما و کاربرانتان برقرار می کند و شما همچنین می‌توانید از آن ها به صورت استراتژی به منظور محتوای بهتر برای مخاطبین خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که موضوع نظر سنجی در حین سادگی باید متناسب با کسب و کارتان باشد.

۲. مناسبتی

پست های مناسبتی در قالب استوری را هیچ گاه فراموش نکنید. پست های مناسبتی حس خوبی در مخاطبان شما ایجاد می کند به خصوص زمانی که پست های شما همراه با خلاقیت باشد.

۳. هایلایت کردن استوری

برای معرفی برند خود حتما یکسری از استوری های خود را هایلایت کنید. این امر برای آن دسته از کاربران که تا بحال به پروفایل شما رجوع نکرده اند و احتمالا هنوز نمی‌دانند که شما کی هستید بسیار مفید است زیرا با کسب و کار شما به سرعت آشنا می شوند. حواستان باشد که برای معرفی کسب و کار خود تنها به یک بیوگرافی کوتاه اکتفا نکنید.

۴. گیف، فونت و استیکر

پس از معرفی گیف، فونت و استیکر در استوری توسط شرکت اینستاگرام کاربران این شبکه اجتماعی بسیار از آن استقبال کردند، به همین منظور استفاده از گیف، فونت و استیکر برای استوری ها در جذب مخاطبان بسیار موثر می باشد.

۵. ویدئو

توالی ویدئوهای کوتاه کراپ شده برای کاربران اینستاگرام بسیار جذاب می باشد. سعی کنید برای بارگذاری ویدئو در استوری آن را به ویدئوهای کوتاه ۱۵ ثانیه قسمت کنید و با قراردادن ویدئوها کنار یکدیگر، آن را به یک ویدئو بلند تبدیل کنید.

امتیاز شما به این محتوا:

/ ۵.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *