مدیریت تبلیغات در گوگل توسط نرم افزار ادوردز

()

امروزه عموم افراد ، اکثر کارهای روزمره خود را توسط نرم افزارهای تلفن همراهشان انجام می دهند زیرا هم وقت کمتری صرف خواهند کرد و هم با توجه به داشتن مشغله های زیاد، مدام در حال حرکت هستند. به همین منظور شرکت گوگل نرم افزاری برای مدیریت کمپین های تبلیغاتی گوگل برای هر دو پلت فرم IOS و اندروید در اختیار عموم قرار داده است تا حتی در حرکت هم بر کمپین های خود تسلط داشته باشید. در ابتدای امر نرم افزار ادوردز کاستی هایی نظیر امکان اضافه کردن کلمات کلیدی داشت ولی با مرور زمان گوگل سعی در برطرف کردن نواقص نرم افزار خود کرده است و تا به امروز کاملا موفق بوده است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید کمپین خود را در هر زمان و مکان مشاهده و در صورت نیاز آنالیز کنید و تغییرات مد نظرتان را در حساب کاربری خود اعمال کنید.
ما در این مقاله قصد داریم استفاده از نرم افراز گوگل ادوردز را به شما آموزش دهیم تا در زمانی که دسترسی به لپ تاپ یا دسکتاپ ندارید بتوانید کمپین های تبلیغاتی خود را مدیریت کنید و تسلط بیشتری داشته باشید.
نرم افزار گوگل ادوردز تقریبا مشابه گوگل ادوردز نسخه بتا در دسکتاپ می باشد بنابراین کار با این نرم افزار بسیار ساده است.
در ابتدای امر باید نرم افزار گوگل ادوردز را از طریق گوگل پلی استور برای اندروید و app store برای IOS دانلود کنید و پس از دریافت برنامه با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد کمپین تبلیغاتی خود شوید.
پس از وارد شدن به حساب کاربری، انگشت خود را در صفحه به سمت راست بکشید تا نوار ناوبری برای شما ظاهر شود. Home و یا Overview اولین گزینه ای است که رویت می کنید شما به کمک این گزینه می توانید عملکرد کلی کمپین خود را در طول زمان مشاهده کنید و اگر خواستید هزینه کلماتتون رو کاهش و یا افزایش دهید و یا کمپینتان را فعال و یا متوقف کنید و یا هر تغییر دیگری را خواستید انجام دهید باید ابتدا وارد قسمت Home شوید.
دومین گزینه در نوار Campaign می باشد که عملکردی مشابه ای با گزینه Home دارد ولی با این تفاوت که دیگر عملکرد کمپین شما قابل مشاهده نیست و تنها می توانید به طور مستقیم تغییرات مد نظرتان را بر روی کمپین خود اعمال کنید. شما در قسمت Opportunities می توانید پیشنهادات گوگل جهت بهبود کمپین خود را مشاهده کنید. در آخر شما می توانید میزان شارژ اکانت خود را از طریق گزینه Billing چک کنید تا از شارژ اکانت خود در هر لحظه اطلاع داشته باشد.
به طور کلی می توان گفت گوگل با ارائه این نرم افزار به بازاریابان اجازه داده است که بتوانند کار بیشتری را بدون حضور در دفتر کار خود و در حال جابجایی به انجام برسانند و از نتایج لحظه ای این امکان جدید حداکثر استفاده را داشته باشند.

امتیاز شما به این محتوا:

/ ۵.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *