دلایل استفاده از گوگل ادز

دلایل استفاده از گوگل ادز
گوگل ادز سرویس ارائه شده توسط شرکت گوگل می باشد که به منظور بازاریابی محصولات و یا خدمات شما طراحی شده است. گوگل ادز به شما اجازه می دهد که با پرداخت هزینه ای اندک در موتور جستجوگر گوگل ظاهر شوید و از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف گوگل، تبلیغات خود را به رویت مشتریان برسانید.

تحقیقات نشان می دهد که ۸۷ درصد از کاربران وب، تنها صفحه نخست نتایج جستجوی خود را بررسی می کنند؛ به همین منظور به هر میزان تبلیغ شما جایگاه بالاتری در صفحه اول نتایج گوگل داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری به خود جذب می کند که منجر به قروش بیشتر و برندسازی شما خواهد شد.
نداشتن محدودیت برای سرمایه گذاری در کسب و کار، یکی از دلایلی است که استفاده از گوگل ادز به تمامی کسب و کارها اعم از کسب و کارهای بزرگ و کوچک پیشنهاد می شود. این موضوع یکی از بزرگترین نکات مثبت گوگل ادز به خصوص برای کسب و کارهای کوچک می باشد که سرمایه اولیه اندکی دارند، حتی اگر صاحبان کسب و کاری بودجه زیادی برای بازاریابی محصولات و خدماتش در اختیار داشته باشد ممکن است نخواهند هزینه زیادی صرف تبلیغات خود کند، بنابراین در گوگل ادز هیچ سرمایه گذاری حداقل یا هزینه ماهانه برای تبلیغات وجود ندارد.

مقرون به صرفه بودن تبلیغات در گوگل دلیل دیگری برای استفاده از گوگل ادز می باشد. تبلیغ در گوگل نه تنها یک گزینه مقرون به صرفه است بلکه به شما کمک می‌کند تا تنها در زمانی که به نتایج مد نظر خود رسیدید هزینه پرداخت کنید، زیرا هزینه تبلیغات زمانی از شما کسر می شود که کاربران وب بر روی کمپین تبلیغاتی شما کلیک کرده و وارد وب سایتتان شده باشند.
یکی دیگر از دلایل استفاده از این سرویس، نمایش تبلیغات آگهی شما در زمان مناسب است. کاربران وب معمولا صبور نیستند و زمانی که وقت خود را برای جستجو در گوگل اختصاص می‌دهند؛ در همان زمان به دنبال کسب اطلاعات مورد نیاز خود خواهند بود. بنابراین استفاده از گوگل ادز به کسب و کارها فرصت دیده شدن در همان زمانی که مشتری به دنبال تصمیم گیری در مورد کسب اطلاعات و یا خرید است، می دهد.
در کل می توان نتیجه گرفت گوگل ادز ابزاری قدرتمند برای تبلیغات کسب و کار شما می باشد، که اگر به درستی راه اندازی و مدیریت شود به شما امکان بازگشت سرمایه، فروش بیشتر و برندسازی را می دهد.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *